MOD pack

Aslain´s mod pack, nastavený a upravený o další módy, přičemž některé módy jsem naopak odebral. Nastavení je tedy takové, jako jej mám ve svých World of Tanks já JingleGY. Protože ani nastavení Aslainova modpaku není zcela triviální i přes pěkný a dodávaný konfigurátor/instalátor, zkopíroval jsem tedy svůj odladěný modpack na přání několika hráčů na náš web. Aslain se snad zlobit nebude :), jeho super práce bude jistě oceněna i tak. Tento soubor je ve formátu zip a je velký 650MB (dříve na celé CD :) ) Je kompletně včetně cesty C:\Games\World_of_Tanks\res_mods

Pokud tedy máte tanky nainstalované v přednastaveném adresáři, stačí celý adresář pouze zkopírovat z disku na disk, např. z C: na C: či D: na D: nebo kde je máte :) Hráč, který je nemá ve výchozím umístění bude vědět také co dělat a cestu si upraví. Osobně doufám, že to bude k užitku více lidem. Až vyjde verze 9.0 či jakákoli další a budu mít zase den čas, tak odladím i další :)

Pozn.: Zaměřovač u ARTY řeší také problém „ghost shells“, tedy výstřelů, které zdánlivě nikam nedopadnou :)

Soubor je ZDE

Pozn.: Po update 25.03.2014 je potřeba z adresáře C:\Games\World_of_Tanks\res_mods\0.8.11\scripts smazat vše mimo adresáře client.

V opačném případě se hra nezinicializuje.