5 let klanu 1CSTR

Klan byl založen 08.07.2011 a proto dnes, dne 09.07.2016 je tomu 5 let a den jeho existence. Zakládající jsou stále jeho součástí a pořád aktivně hrají. Byť už dnes 1.CSTR není mezi top 5, jako tomu bývalo kdysi, kdy ještě hráč musel něco umět a ne mít jen ten nejodladěnější aimbot a správnou sbírku cheatů, pořád se dokážeme bavit tím, že tyhle statery co se snaží být fialky s radostí trolíme 🙂

Hra za ty roky doznala mrtě změn. Za tu hlavní považujeme integraci globální mapy s opevněním, která přišla teprve nedávno, jako jedna z posledních zásadních změn. Opevnění které přišlo již dříve, totiž jako samostatný herní mód, nemělo přílišný význam. Přinášelo sice bonusy, které na úrovni X už stojí za to, ale zase tím shazovalo důležitost CW, protože tam se sice dali vydělat i nadále goldy, ale co s nima? Max tak premiový tank, když bonusy za kostky v opevnění jsou tak lákavé. Integrace za pomoci vlivu tak vše změnila a tyto módy provázala.

Po 5 letech, kdy máme opevnění na max X úrovni tak v podstatě už jen potřebujeme farmit kostky na bonusy, jezdit CW aby se neřeklo 🙂 a bavit se tím jak fialky a jiní cheateři ladí svoje módy tak, aby se jim WoTko stalo životní realitou.

Jen jednu věc se nám nepodařilo za ty roky zlomit. Ve vyloďovacích turnajích jsme schopni projít přes fialky. Uznávám že způsobem za použití jejich vlastních zbraní proti nim (viz padání na minimapě, které mají každá z fialek). Následným capnutím, případně vlákáním do pasti. To je ale z mého pohledu velitele čisté a zcela v pořádku. Jak můj zástupce wahooka prohlásil, taktika je děvka, kterou můžeš vojebat ze všech stran 🙂 Tím problémem jsou rajčáci. Rudoši co nemají taktiku a vlastně ani nevědí co dělají. Jen vezmou něco a jedou někam a často bez jakéhokoli velení jako random a ono jim to vyjde, protože jim o nic nejde a prostě to zakempí, klidně 15 Mausů na Himmlu a přes to nejede vlak. Jim je jedno, že vlastníka kempením nedají, ono to snad ani nevědí, nebo jim to je fuk, hlavně že to poserou ostatním. Rajčáci a boti jsou prostě problém, ale WG živí, tak co. Těžko se čtou myšlenky soupeři, kterej žádný nemá 🙂

Vidím ale jedno dlouhodobé pozitivum. Hráči, kteří odsud občasně odešli do CSA-2, CSA-4, PRATO, GU-T apod. klanů se časem vrátili, až na proradnou děvku kuctoma 🙂 (je děsně na prachy) co zdrhnul do GU-N a potom řekl, že se také vrátí, ale nakonec vzal nabídku od CSA, což je jistě skillersky lepší klan, ale není v něm Rendy (co původně odešel s ním), co to umí udělat pěkně hluboko i bez plivnutí. A to si myslím musí kuctomovi děsně chybět a teď v tom CSA strašně trpí a myslí jen na to, jestli mu za ten sex bez lásky ty goldy stojej 🙂 Kuctom jak myslím, že Rendy by ti mohl ještě odpustit 🙂 a tak to je našich 5 let, teda spíš 2 poslední z toho. Před tím tu byl Kazatel (dobrej a měli jsme rádi jeho), před tím robuzi (suchar největší, těch dalších 14 tanků v CW bylo jen na to, aby bránili jeho) a před tím ani nevím, ale byl asi dost dobrej, když klan v době kdy tu byl dosáhl až na 4 pozici topu. Toho já nezažil, ale když jsem si tak vzpomenul, zeptám se těch co jsou tu od založení.

No a vize za 5 let? Za pomoci našeho SW oddělení vyvinou anticheat engine, aby zase hráči museli používat svoje dovednosti a ne skill aim bota 🙂 a vrátit se tak na vrchol. (jeden náš hráč, walkyra, je tam skoro pořád. Často utírá klávesnici :))